(0507) 695 86 77
Bizi takip edin:

Faaliyet alanları

Faaliyet alanları

Faaliyet alanlarımız

Büromuzda her biri konusunda uzman olan ekibimizle yazılı veya sözlü danışmanlık, her türlü sözleşme hazırlanması gibi sorun önleyici hukuk hizmetleri sunmak önceliğimizi oluşturmakla birlikte, dava takibi, ihtilaf çözümü ve ara buluculuk hizmetleri de vermekteyiz.

Hukuki konularda yazılı veya sözlü danışmanlık, her türlü sözleşme hazırlanması, mevcut sözleşmelerin uygulanmasının sağlanması, yeni çıkan kanunlar hakkında bilgilendirme, üçüncü kişilerle yapılan müzakere görüşmelerine katılma gibi sorun önleyici hukuk hizmetleri sunmak önceliğimizi oluşturmakla birlikte, dava takibi, ihtilaf çözümü ve ara buluculuk hizmetleri de vermekteyiz.

Hukuk ve ceza mahkemeleri, ulusal ve uluslararası tahkim ve ara buluculuk kurum ve kuruluşları önünde dava takibi ve ihtilaf çözümü hizmetleri sunmakta, hakem veya ara bulucu olarak görev de almaktayız.

İdari kurum ve kurullar nezdinde müvekkillerimizi temsil etmekte, gerektiğinde bu kurum ve kurul kararlarını idari yargı organları önüne götürme hizmeti de vermekteyiz.

Hukukun tüm alanlarında hizmet vermekle birlikte, faaliyetlerimiz; vergi hukuku, kamu ihale hukuku, ticaret hukuku  alanlarında yoğunlaşmaktadır.